Hızlı Kargo, Koşulsuz İade, Güvenli Ödeme Sistemi, PayPal ve Havale İmkanı! Hızlı Kargo, Koşulsuz İade, Güvenli Ödeme Sistemi, PayPal ve Havale İmkanı!
Ahsen
Ahsen
Ahsen
Merhaba 👋
Sipariş için
yardımcı olmamızı ister misiniz?
10:58
Whatsapp Destek Hattı
Bu ürünü 54 kişi inceliyor

Hayat Sana Ne Anlatıyor

9786053116509
8.71
(Kdv dahil kargo hariç)

0
:
0
:
0

İçerisinde sipariş verirseniz bugün kargoda

Duygularından korkma...
Çünkü her duygu bir ihtiyaçtan doğar.
Bu yüzden bir duyguyu tanımak, aslında bir ihtiyacı bilmektir.
Neye ihtiyacı olduğunu bilmeyen, rasgele eylemlerde bulunarak, anlık reaksiyonlarla değiştiremeyeceği sonuçlar yaratıyordur hayatında.
Oysa duygular, elementlerle konuşur. Her element, bir duyguyu hatta davranışı temsil eder.
Toplum içinde dikkat çekenlerin hangi elementi yüksek çalışır?
Ateş...
Hangi element eksildiğinde aşk ihtiyacı doğar?
Toprak...
Hangi element dengeli çalıştığında mükemmel iletişim yakalanabilir?
Hava...
Cinsellikte romantizmi artıran element hangisi?
Su...
Peki, elementleri dengeleyerek bir davranışı, deneyimi ve sonucu değiştirmek mümkün mü?
Elbette mümkün...
Türkiye’de ilk kez bir Brahmaçarya’nın (münzevi) kaleme aldığı bu kitap, elementlerin mucizelerle dolu büyülü dünyasının kapılarını aralıyor.
Ateş, toprak, hava, su ve tüm bu elementlere alan açan element akaşa...
İşte bu beş element, hayatın alfabesi...
Öğrendiğinde kendi hikâyenin izleyicisi değil, yazarı olursun...


Yazar Hakkında:

Çetin Çetintaş, İstanbul Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nü bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi’ni tamamladı.
Uzun yıllar Uzakdoğu’da pek çok ülkenin manastırlarında yoga ve meditasyon üzerine çalışmalar gerçekleştirdi. Eğitimlerden sonra yogi olarak Brahmaçarya (münzevi) yaşama geçti.
Hindistan’da Sanskrit dilini öğrenerek eski yoga yazıtları üzerinde çalıştı. Yogayla ilgili pek çok eski yazıtı Türkçeye çevirdi.
2016 yılında HANUMAN’I BULMAK adlı ilk kitabını yazdı. 2018 yılında Sanskrit dilinden çevirdiği YOGA SUTRALAR I BİR YOGİNİN EL KİTABI adlı ikinci kitabı okurla buluştu.
Yazar ve eğitmen olarak yaptığı çalışmalarla Türkiye’de yoganın büyük ivme kazanmasını sağlayan Çetin Çetintaş, 10 yılı aşkın süredir dünya çapında binlerce insanın hayatına dokundu. Yetiştirdiği birbirinden değerli öğrencilerle dünyanın dört bir yanında eğitimler vermeye ve kadim yoga bilgisini dileyen herkese ulaştırmaya devam ediyor.
Türkiye’nin en büyük yoga okulu YogaKioo Enstitü beş şehirde yedi şubeyle aktif şekilde çalışıyor. Kırklareli’nde 63 dönüm arazi üzerine kurulmakta olan sekizinci okul ise 2020 yılında açılacak.
YogaKioo Enstitü bünyesinde Serra Sağra ile birlikte kurdukları, Türkiye’nin tek basılı yoga dergisi olan YogaKioo Derginin genel yayın yönetmenliğini yapan Çetin Çetintaş, Youtube kanalında her hafta düzenli olarak paylaştığı Türkçe yoga içerikleriyle de yoga pratiğini Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor.
Kategoriler: Kişisel Gelişim
Etiketler: