Hızlı Kargo, Koşulsuz İade, Güvenli Ödeme Sistemi, PayPal ve Havale İmkanı! Hızlı Kargo, Koşulsuz İade, Güvenli Ödeme Sistemi, PayPal ve Havale İmkanı!
Ahsen
Ahsen
Ahsen
Merhaba 👋
Sipariş için
yardımcı olmamızı ister misiniz?
22:33
Whatsapp Destek Hattı

KARGO VE TESLİMAT SÜREÇLERİ

Kargo ve Teslimat Süreçleri
Almanya içinde kargo ücreti 3,90 EUR'dur. 39,90 EUR üzeri siparişlerde ücretsiz kargo avantajı vardır.
Diğer Avrupa ülkelerine kargo ücreti 9,90 EUR. Schengen bölgesi dışındaki ülkelerde (İsviçre, Ingiltere vb.) kargoücreti 19,90 Euro'dur.
Diger ülkeler 19,90 EURO + kg basina ilave 1,50 EUR dur.
Aynı gün kargo kategorisindeki ürünler haricinde tüm ürünlerin oluşturulan sipariş sonrası teslim zamanı 7-14 iş günü içerisindedir. Kargolarınızı özenle hazırlayarak siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde gönderimini sağlıyoruz.

Yanlis adres verilmesi yada zilde isim yazmama gibi sebeplerden paket bize geri dönerse, 2. bir kargo ücreti talep edilerek tekrar gönderim saglanacaktir.

img

Ödeme bilgileri

pay

WİDERRUFSRECHT (VAZGEÇME HAKKI)

On dört gün içinde herhangi bir sebep göstermeksizin bu sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz.
İptal süresi, sizin veya tarafınızca taşıyıcı olmayan üçüncü bir kişinin son malları teslim aldığı günden itibaren on dört gündür.
Cayma hakkınızı kullanmak için, bu sözleşmeden cayma kararınızı bize (Kitapbaba.com, adres, telefon, e-posta) açık bir beyanla (örneğin, posta, veya e-posta yoluyla gönderilen bir mektup) bildirmelisiniz. Bunun için ekteki örnek iptal formunu kullanabilirsiniz ancak bu zorunlu değildir. İptal tarihini karşılamak için, iptal hakkının kullanımına ilişkin bildirimi iptal süresi dolmadan göndermeniz yeterlidir.

İptalin sonuçları
Bu sözleşmeyi feshederseniz, teslimat masrafları da dahil olmak üzere sizden aldığımız tüm ödemeleri size öderiz (sunulan en ucuz standart teslimattan farklı bir teslimat türü seçmenizden kaynaklanan ek masraflar hariç) tarafımızca derhal ve en geç işbu sözleşmeyi feshettiğinize ilişkin bildirimin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde. Bu geri ödeme için, sizinle açıkça başka bir şey üzerinde anlaşmaya varılmadığı sürece, orijinal işlemde kullandığınız aynı ödeme yöntemini kullanırız; bu geri ödeme için sizden hiçbir koşulda ücret alınmayacaktır.
BGB § 312 b paragraf 3 uyarınca bizden satın alabileceğiniz bazı ürünler cayma hakkının dışındadır. Buna kalite açısından uygun olmayan ürünler, ağzı açık ürünler ve genel hijyen gerekliliklerini artık karşılamayan ürünler dahildir. Halihazırda kullanım belirtileri gösteren, kusurlu olmayan veya temel kusurları olmayan ürünler de değişim kapsamı dışındadır.